Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Rezervasyonunuzu hem internet sitemiz üzerinden online olarak hem de telefon ile irtibat kurarak yapabilirsiniz.Rezervasyon sürecinde bizimle iletişimde olduğunuz süreçte danışmanlarımız size gerekli bilgileri verecek ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Online rezervasyon: İnternet sitemiz üzerinden müsaitlik takvimini incelediğiniz, azami kapasiteyi uygun bulduğunuz evin rezervasyon yap butonuna tıklayınız.Ardından gelen ilgili bölümleri doldurunuz.Kişisel bilgiler bölümünü doldurduktan sonra tercihinize göre Kredi kartı, Havale – Eft, gibi yöntemlerden birini seçerek ödemeye yapınız.Ardından şirketimizce rezervasyonunuz onaylanacak ve rezervasyon formunu size mail atacaktır.

Telefon ile rezervasyon: İrtibat numaralarımızı arayarak yada whatsapp destek hattımızdan ulaşarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.İletişim kurduğunuzda danışmanlarımız gerekli tüm bilgileri verecektir.

Ücrete Neler Dahildir?

Evdeki tüm beyaz eşya, mobilya, havlu, wifi gibi ürünlerin kullanımı ile elektrik, su, doğalgaz ücretleri ; bahçe ve havuz kullanımı, giriş temizliği ve dezenfeksiyonu ücrete dahildir.

İnternet sitesindeki fiyatlar kişi başı fiyatlar mıdır?

Web sitesinde gözüken fiyatlar kişi başına değil, haftalık kira üzerinden gözüken fiyatlardır. Gün seçimine bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Villa Standartlarımız:

Şirketimizin kendi bünyesinde olduğu gibi şirket dışı villaları da kiralamaktayız.Şirketimiz kalite standartları gereği kiraladığımız tüm villalar da belli standartları oluşturuyor, bu standartlara uygun olan villaları yayına alıyor ve siz değerli konuklarımıza öneriyoruz.

Bu noktada siz değerli konuklarımızdan gelen tüm dönütleri değerlendiriyor ve konuklarımızın konforuna yönelik çalışmalarımızı geliştiriyoruz.

Villaya Giriş-Çıkış Saatleri nedir?

Villa giriş saati: 15.00

Villa çıkış saati: 10:00

Aradaki zaman dilimi bir sonraki misafir için temizlik ve dezenfeksiyon işlerinin tamamlanmasında kullanılır.Evin sizden sonra boş olması durumunda danışmanlarımızla iletişime geçtiğinizde esneklik sağlanabilir.

Villada Konaklayacak Kişi Kapasitesi Nedir?

Her villanın konaklama kapasitesi farklıdır.Rezervasyon yapmadan villaların özelliklerini incelediğinizde evde maksimum kaç kişi kalınabileceği belirtilmiştir.Bu kapasite doğrultusunda seçimlerinizi yapmanızı öneririz.

Villayı Minimum Kaç Gün Kiralayabilirim?

Birçok villamızda minimum 7 gün kiralama kuralı uygulanmakla birlikte tarihlere ve eve göre esneklik gösterilebilir.Her ev için farklı kurallar uygulanabildiğinden danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

Villada Yemek Hizmeti Var Mı?

Villalarımızda yemek hizmeti verilmemektedir.

K.D.V. ve Faturalandırma Nasıl?

Şirketimiz aracılık hizmeti karşılığı olan bedelin faturasını ( % 18 KDV) olacak şekilde siz değerli konuklarımız adına keser ve size e fatura şeklinde ulaştırır. Evcil Hayvanlar Evcil hayvan konusunda villa bazında kurallar değişiklik gösterebiliyor.Bu bağlamda konaklamak istediğiniz villa için danışmanlarımızdan gerekli bilgiyi alabilir yada villamızın bilgi sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Villalara Erişimi Nasıl Sağlıyoruz?

Villalara erişim konuklarımızın kendi imkanlarıyla sağlanmaktadır.Villanın yeri temsilcilerimiz tarafından size detaylıca anlatılacak ve istenirse konum gönderilecektir.Villa anahtarı eve giriş yaptığınız gün temsilcimiz tarafından size verilecektir.

İptal & İade Şartları Nelerdir?

Rezervasyon iptal – iade şartları ödeme yönteminize, konaklama tarihinize kalan süreye göre değişiklik gösterir. www.guzelvillam.com rezervasyon platformumuzda her tatil evinin rezervasyon sayfasında iptal ve iade şartları ayrıntılı şekilde belirtilmiştir. Bazı durumlarda tatil evine göre istisnalar ve farklar olmasına rağmen genel olarak iptal – iade şartlarının tüm detayları ayrıca internet sayfamızın iptal – iade şartları bölümde açıklanmıştır.